Oferta
Kontakt
506 110 652 (pon-pt 9:00-17:00) 506 110 652 (pon-pt 9:00-17:00)
509 590 100 (pon-pt 9:00-17:00) 509 590 100 (pon-pt 9:00-17:00)
Napisz wiadomość Napisz wiadomość

  • * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Realizacja zamówień i czas dostawy
Czas realizacji zamówień
 
Wpływ na czas realizacji mają następujące czynniki:
dostępność produktu na naszym magazynie

Staramy się, aby większość produktów z naszej oferty była dostępna od ręki - status Towar jest dostępny w sklepie, wysyłamy w 24h.
Aktualny status dostępności mogą Państwo sprawdzić na karcie produktu w opisie obok graficznej prezentacji umieszczonej z prawej strony pod nazwą produktu. Jeśli w opisie występuje informacja „Towar na zamówienie” oznacza to produkt, który jest sprowadzany wyłacznie na życzenie klienta. Czas realizacji takiego zamówienia może wahać się od 2 do 90 dni. Jest to czas jaki potrzebują nasi dostawcy i/lub producenci na dostarczenie zamówionych produktów. Jeśli są Państwo zainteresowani produktem którego w danej chwili nie posiadamy na magazynie prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez komunikator GG.

Czas realizacji zamówienia na produkty na zamówienie nie przekracza 90 dni roboczych, chyba że, w opisie danego Towaru lub w trakcie składania zamówienia podano inny termin. W razie czasowej lub trwałej niedostępności towaru Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Jeżeli zamówienie składa się z Towarów o różnym terminie realizacji to zamówienie jest wysyłane do Klienta zgodnie z najdłuższym terminem występującym w zamówieniu.


Produkty wysyłane przesyłką kurierską są dostarczane od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W celu ustalenia szczegółów dostawy kurier skontaktuje się z Klientem drogą telefoniczną, mailową. Nie gwarantujemy dostarczenia towaru na godzinę określoną przez Klienta w zamówieniu.
Zamówienia na przesyłkę kurierską DPD* złożone i potwierdzone do godz. 13:00 realizowane są tego samego dnia ( * dotyczy zamówień opłaconych z góry lub z płatnością przy odbiorze).
Zamówienia na przesyłkę kurierską GLS** złożone i potwierdzone do godz. 13:00 realizowane są tego samego dnia ( ** dotyczy zamówień opłaconych z góry lub z płatnością przy odbiorze).
 

Wszystkie przesyłki przy których waga paczki nie przekracza 31 kg, lub każdy z jej wymiarów (długość/szerokość/wysokość) jest mniejszy niż 170 cm dostarczane są do lokalu zgodnie z adresem dostawy. Nie wysyłamy Towarów, których jeden z wymiarów (długość/szerokość/wysokość) przekracza 170cm. Są to towary, które mogą zostać odebrane wyłącznie osobiście, a informacja o takiej opcji odbioru znajduje się przy produkcie.
 

© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®