BlackRapid DOUBLE Szelki reporterskie RSD-1BB

Producent: BlackRapid

Dostępność: Towar na zamówienie - zapytaj o dostępność

675,00 PLN / szt.

Powiadom mnie o dostępności
CA Raty

Opis

Szelki DOUBLE przeznaczone są głównie dla profesjonalistów. Mają zapewnić większą wygodę podczas noszenia sprzętu (dwóch aparatów) - dostęp do obydwóch body jest ultraszybki. Szelki Blackrapid DOUBLE to gwarancja, że Twoja szyja pozostanie nienaruszona a ból pleców również nie będzie odczuwalny, gdyż ciężar sprzętu rozkłada się równomiernie na ramionach. Przed przesuwaniem się szelek chroni pasek z przodu i rzep z tyłu. W zestawie dodatkowo otrzymujemy „CoupleR”, który tym przypadku służy do spięcia tylnych pasków, na których wiszą korpusy aparatów. Dzięki takiemu rozwiązaniu aparaty wiszą z tyłu, a nie z boków. Przydaje to się głównie np. na małych, ciasnych salach weselnych gdzie nie ma zbyt dużo miejsca.
Szelki posiadają bardzo wygodną regulację: wystarczy przytrzymać sprzączkę i wyciągnąć pasek na odpowiednią długość. W każdym momencie można aparat po prostu odpiąć od paska zwalniając zapięcie karabińczyka (bez potrzeby ściągania sprzętu przez głowę) i w jego miejsce przypiąć inny korpus aparatu - cała operacja zajmuje kilka sekund.

W zestawie z szelkami otrzymujemy:
•2 x śrubkę z oczkiem (FastenR-3)- element, który wkręcamy w gwint do mocowania statywu;
•2 x karabińczyk (ConnectR-2 ) - za jego pomocą łączymy pasek z śrubą FastenR3 zamocowaną już do aparatu;
•zestaw CoupleR- pasek, który pozwala nam trzymać aparaty za plecami;
•instrukcję;
•pudełko.
Kod ID produktu: RSD-1BB.

Szelki DOUBLE sprawią, że wielogodzinne fotografowanie stanie się przyjemnością. Zapomnisz o bólu karku, zyskasz idealny balans i szybki dostęp do dwóch aparatów.

Wszystkie paski marki Blackrapid tworzone są z pasją w Stanach Zjednoczonych przez specjalistów - fotografów, którzy wiedzą czego oczekujesz. Paski Blackrapid zyskały miano najszybszych i najsolidniejszych na rynku.

Oferta ważna do wyczerpania zapasów.
Więcej Zwiń