Camrock Stabilizator Steadycam VS40C carbon

Producent: Camrock

Dostępność: Towar na zamówienie - zapytaj o dostępność

Dostawa już od: 16,50 PLN

399,00 PLN / szt.

Powiadom mnie o dostępności

Opis

Camrock Steadycam VS40C to lekki stabilizator typu flycam, wykonany z włókien węglowych i aluminium. Przeznaczony do niewielkich kamer, lustrzanek VDSLR, bezlusterkowców i kamer sportowych. W konstrukcji urządzenia wykorzystano 5 łożysk zapewniających płynne i stabilne ujęcia.
Stabilizator przeznaczony jest do pracy z urządzeniami o wadze do 1kg. Możliwe jest korzystanie z urządzeniami o większej wadze, ale praca ze stabilizatorem będzie bardziej wymagająca dla operatora. Steadycam posiada możliwość montażu na kamizelce z ramieniem.
Camrock VS40C przeznaczony jest do wykonywania płynnych ujęć, pozwala uzyskać niezwykłe efekty zarezerwowane do tej pory tylko dla profesjonalnych operatorów.
Urządzenie posiada wygodną, ergonomiczną rękojeść, wyłożoną miękką, przyjemną w dotyku gumą. Głowica regulowana jest w dwóch płaszczyznach. W komplecie znajdują się 4szt. ciężarków o wadze 100 g każdy.
Dobrze wyważone urządzenie pozwala na wykonywanie ujęć znanych do tej pory tylko z profesjonalnych planów zdjęciowych. Należy pamiętać, że prawidłowe wyważenie stanowi podstawę przyjemnej i wygodnej pracy z urządzeniem. Czas poświęcony na dokładną kalibrację pozwoli na cieszenie się efektownymi zdjęciami.
Dzięki zastosowaniu włókien węglowych stabilizator bez obciążników waży zaledwie 650g – umożliwia to wykonywanie długich ujęć z ręki, bez obawy o nadmierne zmęczenie.
Urządzenie przeznaczone jest zarówno dla amatorów jak i profesjonalnych użytkowników. Dzięki niemu statyczne i nudne ujęcia mogą przerodzić się w ciekawe i dynamiczne sceny, które spodobają się każdemu oglądającemu film wykonany z pomocą Camrock Steadycam VS40C.
Camrock VS40C wyposażony jest w ruchomy gimbal (rękojeść). Umożliwia on wykonywanie niskich ujęć. Obsługa urządzenia nie przysporzy problemów nawet laikowi.
W komplecie znajduje się praktyczny pokrowiec.

SPECYFIKACJA:
- Wysokość min: 25 cm
- Wysokość maks: 37 cm
- Maks. obciążenie: 1 kg
- Masa urządzenia (bez obciążników): 650 g
- Materiał: włókna węglowe, aluminium
Więcej Zwiń