Duży stół bezcieniowy 100x200cm

Producent: Produkt chiński

Dostępność: Towar na zamówienie - zapytaj o dostępność

Dostawa już od: 16,50 PLN

549,00 PLN / szt.

Powiadom mnie o dostępności
CA Raty

Opis

Idealny wybór dla małego studia fotograficznego! Stół bezcieniowy daje nam możliwość uzyskania wysokiej jakości zdjęć reklamowych, produktowych i katalogowych.
Jest niezbędny przy fotografowaniu scen o małym zakresie tonalnym (biały przedmiot na białym tle, szkło, wszelkiego rodzaju powierzchnie przezroczyste i półprzezroczyste). W przeciwieństwie do namiotów, które przez swoją konstrukcję "spłaszczają" fotografowany obiekt, przedmioty uwiecznione na stole bezcieniowym będą przestrzenne, trójwymiarowe - po prostu jak żywe!
Wraz z użyciem stołu znika także problem cieni - w zestawie znajdują się dwa imadła, mocowane do belek stołu. Podświetlając przedmiot od dołu pozbywamy się od razu wszystkich cieni rzucanych przez przedmiot.

Konstrukcja:
łatwo rozkładalny, lekki, aluminiowy stelaż, z regulowanym pochyłem tylniej płaszczyzny, blokowanej dwoma wytrzymałymi zaciskami.
stanowiący powierzchnię stołu, dyfuzor plexi zapewniający równomierne padanie światła, mocowany do stołu za pomocą klipsów.

Specyfikacja:
wymiary: 100x200cm
maksymalna wysokość stołu (tylna płaszczyzna pod kątem 90 stopni): 160cm
grubość plexi: 3mm
regulowany pochył tylnej płaszczyzny
lekka aluminiowa konstrukcja, wytrzymały stelaż
szybki i prosty montaż - dołączona instrukcja obrazkowa

Do stołu polecamy użyć dwa światła boczne (np. dwie lampy błyskowe, lub mocne światło stałe) i światło od dołu. Osiągniemy wtedy najbardziej optymalne rozwiązanie.
Więcej Zwiń