Hoya 40,5 mm PL-CIR SLIM (PHL) filtr polaryzacyjny

Hoya 40,5 mm PL-CIR SLIM (PHL) filtr polaryzacyjny
Hoya 40,5 mm PL-CIR SLIM (PHL) filtr polaryzacyjny

Producent: Hoya

Dostępność: Niedostępny

Dostawa już od: 16,50 PLN

71,00 PLN / szt.

Powiadom mnie o dostępności

Opis

PL-CIR SLIM, to specjalna wersja podstawowych filtrów polaryzacyjnych Hoya, przeznaczonych do współpracy z obiektywami szerokokątnymi. Dzięki zastosowaniu niskoprofilowej oprawki filtra pozwalają uniknąć winietowania nawet w przypadku obiektywów o bardzo szerokim polu widzenia. Jak wszystkie filtry marki Hoya gwarantują wysoką jakość wykonania, a dzięki użyciu najlepszych materiałów oraz sprawdzonych technologii spełniają wymagania zarówno amatorów jak i profesjonalistów.
Filtry polaryzacyjne Hoya skutecznie eliminują niepożądane odblaski z powierzchni niemetalicznych takich, jak szło czy woda, zwiększając w ten sposób nasycenie kolorów i podnosząc kontrast na fotografiach.
W kolorowej fotografii pejzażowej stanowią jedyne rozwiązanie pozwalające zwiększyć kontrast pomiędzy białymi chmurami i błękitnym niebem, zachowując przy tym naturalną kolorystykę całej sceny. Dzięki lekkiej i cienkiej oprawce filtra możliwa jest płynna i swobodna regulacja stopnia polaryzacji. W celu zminimalizowania powstawania odblasków obie powierzchnie filtra pokryte zostały powłokami antyrefleksyjnymi, które poprawiają transmisję światła i zapobiegają spadkowi kontrastu na fotografiach.
Więcej Zwiń

Cechy towaru

Kod EAN
0024066058638
Kod producenta