Klosz Beauty Dish 55 cm z dyfuzorem oraz plastrem miodu srebrny

Klosz Beauty Dish 55 cm z dyfuzorem oraz plastrem miodu srebrny
Towar polecany

Producent: Produkt chiński

Dostępność: Towar na zamówienie - zapytaj o dostępność

Dostawa już od: 16,50 PLN

309,00 PLN / szt.

Powiadom mnie o dostępności
Klosz Beauty Dish 55 cm z dyfuzorem oraz plastrem miodu srebrny

Opis

Standardowe wyposażenie fotografa mody.
Beauty dish umożliwia ukierunkowanie i zmiękczenie światła w charakterystyczny sposób. Aktualny trend w fotografii mody, jednak wykorzystywany również w fotografii przedmiotowej, katalogowej - z racji pięknego zmiękczania światła, wydobywa odbicia na lustrzanych obiektach.
Jest to bardzo przydatny element formujący światło lamp studyjnych. Niesamowicie popularny na całym świecie. Specjalna konstrukcja umożliwia idealne rozprowadzenie i ukierunkowanie światła. Czasza idealnie nadaje się fotografii portretowej i legitymacyjnej. Mnóstwo fotografów uważa tzw. słoneczko za najlepsze rozwiązanie w fotografii.

Słoneczko posiada mocowanie Bowensa, pasuje do lamp: Bowens, Quantuum, Boling, Fighter, Vistar, Jinbei, PowerLux, serii CY-K oraz wszystkich innych z tym mocowaniem.

Czasza jest wykonana w całości ze specjalnego stopu aluminium. Z zewnątrz jest koloru czarnego, wewnątrz zaś pokryta jest srebrną warstwą odblaskową umożliwiającą idealne odbicie światła.

Plaster miodu:
Światło, które przechodzi przez nasadkę typu plaster miodu zostaje skupione tak, że uzyskujemy wąski strumień równomiernie rozproszonego światła, który oświetla środek kompozycji, eksponując go i nadając mu właściwy kontrast.

Dyfuzor:
Dyfuzor pozwala na równomierne rozproszenie i zmiękczenie światła uzyskanego przy pomocy lampy w obrębie całej kompozycji. Dzięki dyfuzorowi na zdjęciach nie powstają cienie oraz oświetlenie całej ekspozycji jest równomierne.

Specyfikacja:
średnica czaszy 55cm
pasuje na wszystkie lampy z mocowaniem Bowens
wytrzymały materiał - lekkie i trwałe aluminium lakierowane proszkowo
w zestawie dyfuzor i plaster miodu

Uwaga! Lampa oraz statyw pełnią rolę poglądową, nie są częścią oferty ( produkty do kupienia osobno).
Więcej Zwiń