Leica Aparat D-Lux (typ 109)

Rekomendacja sprzedawcy

Producent: Leica

Dostępność: Towar na zamówienie - zapytaj o dostępność

4 500,00 PLN / zest.

Powiadom mnie o dostępności
CA Raty

Opis

Tradycyjnie, jak we wcześniejszych, cenionych modelach serii, mamy jasny obiektyw typu zoom Leica DC Vario-Summilux 10.9–34 mm o swietle f/1.7–2.8 ASPH. i praktycznym zakresie ogniskowych od 24 do 75 mm (ekwiwalent dla 35 mm). Współpracuje on z zupełnie nową, bardzo duża matrycą formatu Cztery Trzecie. Efektem tego połączenia są zdjęcia wyjątkowej jakości łatwe do uzyskania w nieomal każdej sytuacji zdjęciowej.
Nowy D-lux oferuje szeroki pakiet funkcji automatycznych, ale także możliwość zupełnie manualnej kontroli nad obrazem. Dodatkowo zwiększono możliwości nagrywania video. Ponadto nowy model posiada zintegrowany elektroniczny wizjer o rozdzielczości 2,8 MP oraz moduł Wi-Fi.
Nową Leikę D-lux cechuje klasyczne, proste wzornictwo, a jej obsługa jest intuicyjna co w połaczeniu z fantastycznymi możliwościami fotograficznymi sprawia, że aparat D-lux jest idealnym towarzyszem chwytania wyjątkowych momentów jednoczenia dając niezwykłą wolność tworzenia.

Zmiennoogniskowy obiektyw Leica DC Vario-Summilux 10.9–34 mm f/1.7–2.8 ASPH jest idealnie dopasowany do nowej dużej matrycy. Imponujące maksymalne ISO o wartości 25600, gwarantuje zdjęcia o naturalnych kolorach i wyjątkowej jakości także w trudnych warunkach oświetleniowych, kiedy światło zastane choć jest go mało potrafi stworzyć niezwykłą fotografię. Dzięki wszechstronnemu obiektywowi mamy idealny aparat do każdego rodzaju fotografii – od portretów do krajobrazów, architektury, makro oraz reportażu – od stu lat, domeny aparatów Leiki. Uniwersalność aparatu dodatkowo zwiększa funkcja nagrywania filmów w rozdzielczości 4k – wysokiej jakości cyfrowy format wideo o czterokrotnie większej rozdzielczości niż full-HD
Leica D-Lux to pierwszy aparat z serii dysponujący zintegrowanym Wi-Fi, które pozwala na zdalny podgląd fotografowanej sceny i sterowanie ustawieniami z poziomu smartfona lub tabletu. Do połączenia urządzeń służy darmowa aplikacja Leica Image Shuttle - łatwa do pobrania i zainstalowania na urządzeniu iOS lub Android.
Aparat może także przesyłać zdjęcia i wideo poprzez połączenie WLAN. Zintegrowany moduł NFC (Near Field Communication) pozwala na szybkie ustanowienie połączenia Wi-Fi pomiędzy aparatem oraz smartfonem. Wystarczy zbliżyć urządzenia do siebie i gotowe.
Leica D-Lux wyróżnia się pięknym, klasycznym i ponadczasowym wzornictwem. Projektowaniu przyświecały prostota i intuicyjność obsługi. Na pierwszym planie zawsze stawiamy zdjęcia, a wszystko co może rozpraszać fotografa jest zredukowane do minimum. Zintegrowany elektroniczny wizjer wyświetla ostry, kontrastowy obraz, oraz pokazuje wszystkie ustawienia. Dzięki temu komponowanie kadru jest łatwe i szybkie, a kontrola nad ekspozycją pełna i bezproblemowa. Ponadto 3 calowy, wysokiej jakości ekran LCD umożliwia wyświetlanie i ocenę zdjęć nawet przy mocnym świetle słonecznym.
W zestawie z aparatem znajduje się kompaktowa, wydajna lampa błyskowa Leica CF D, a także profesjonalne oprogramowanie Adobe® Photoshop® Lightroom® do edycji i katalogowania zdjęć.

Pełna specyfikacja techniczna aparatu znajduje się w zakładce "pliki do pobrania".
Więcej Zwiń

Cechy towaru

Kod EAN
4022243184701
Kod producenta
18470