Lexar SD 32GB x1000 Professional SDHC UHS-II 150MB/s*

Producent: Lexar

Dostępność: Towar na zamówienie - zapytaj o dostępność

Dostawa już od: 11,00 PLN

169,00 PLN / szt.

Powiadom mnie o dostępności

Opis

Wysoka wydajność, której możesz zaufać

Nieważne, czy jesteś profesjonalnym fotografem lub kamerzystą czy entuzjastą - katy Lexar® Professional 1000x SDHC™/SDXC™ UHS-II zapewniają wydajność, której można zaufać. Wykorzystują technologię UHS-II (UHS Speed Class 3 (U3)) i zapewniają prędkości transferu odczytu do 1000x (150MB/s *) w połączeniu z czytnikiem kart SD UHS-II. Cechą kart jest także ich duża wszechstronność - współpracują z urządzeniami UHS-I oraz są wstecznie kompatybilne ze starszymi modelami aparatów, kamer i czytników nie obsługujących technologii UHS.

Wykonuj zdjęcia wysokiej jakości oraz kręć filmy w rozdzielczościach 1080p full-HD, 3D i 4K

Korzystając z lustrzanki, kamery HD lub aparatu 3D, będziesz w stanie wykorzystać najnowsze funkcje fotograficzne i wideo, umożliwiające wykonywanie zdjęć w wysokiej jakości oraz kręcenie oszałamiających filmów w rozdzielczościach 1080p Full HD, 3D i 4K.

Nagrywaj dłuższe filmy dzięki powiększonym pojemnościom

Wraz z rosnącymi możliwościami aparatów i kamer oraz rozdzielczościami HD, 3D, 4K, rośnie zapotrzebowanie na większą ilośc pamięci. Lexar Professional 1000x SDHC/SDXC UHS-II oferuje karty o wysokiej wydajności i pojemności nawet 256GB, dzięki czemu możesz robic zdjęcia i kręcić filmy dłużej bez zmiany karty bądź zgrywania materiału.

Oszczędzaj czas dzięki szybkiemu transferowi!

Wydajność kart Lexar Professional 1000x SDHC/SDXC UHS-II znacznie przyspiesza proces zgrywania materiału, dzięki czemu można zaoszczędzić czas i wrócić do działalności w dziedzinie fotografii. **

Znakomita kompatybilność

Zespół Lexar współpracuje z głównymi producentami aparatów i kamer wideo w celu zapewnienia kompatybilności kart z aparatami cyfrowymi i kamerami - od modeli najprostszych do tych najbardziej zawansowanych.

Odzyskuj utracone pliki z oprogramowaniem ImageRescue®

Karty Lexar Professional x1000 SDHC/SDXC UHS-II zawierają dożywotnią wersję oprogramowania ImageRescue®. ImageRescue® skutecznie odzyskuje większość zdjęć i plików wideo, nawet jeśli zostały one usunięte lub karta została uszkodzona. ** Oprogramowanie jest dostępne do pobrania za darmo przy zakupie karty.

Dożywotnia gwarancja.

Wszystkie produkty Lexar przechodzą szczegółowe testy w Lexar Quality Labs, z wykorzystaniem ponad 1100 urządzeń cyfrowych, w celu zapewnienia wydajności, jakości, zgodności i niezawodności. Jesteśmy pewni jakości produktów z Serii Professional, dlatego udzialamy na nie dożywotniej gwarancji. ****

Lexar. When Memory Matters

Posiadamy długą historię i doświadczenie w branży, dlatego znamy się na pamięciach. Nieustannie rozwijamy technologię, aby projektować rozwiązania, których potrzebujesz. Stale współpracujemy z producentami urządzeń, aby upewnić się, że nasze produkty są kompatybilne. Jesteśmy oddani wydajności, niezawodności i wsparciu ekspertów, więc jeśli chodzi o przechowywanie wspomnień, które mają znaczenie - zaufaj Lexar.


x = 150 KB/s.

* Do 150MB/s odczytu, zapis z prędkościami niższymi. Prędkości na podstawie wewnętrznych testów. Rzeczywista wydajność może się różnić.

** Najwyższa prędkość transferu możliwa do osiągnięcia tylko w połączeniu z czytnikiem SD UHS-II

*** Odzyskanie zdjęć bądź innych danych nie jest gwarantowane w 100%

**** Dożywotnia gwarancja dotyczy produktów zarejestrowanych na stronie Dystrybutora.

Uwaga: Wygląd produktu i opakowania mogą się różnić w zależności od daty wysyłki i dostępnych zasobów.

Więcej Zwiń