Lexar SD 32GB x633 Professional SDHC UHS-I (Class 10) U1 95MB/s*

Producent: Lexar

Dostępność: Niedostępny

Dostawa już od: 11,00 PLN

99,00 PLN / szt.

Powiadom mnie o dostępności

Opis

32GB – do 95MB/s odczyt, do 20MB/s zapis

Wykonuj zdjęcia o wysokiej jakości i kręć wideo w pełnej rozdzielczości 1080p HD, 3D i 4K.
Niezależnie czy używasz średniej klasy aparatu DSLR, kamery HD lub aparatu 3D, będziesz w stanie wykorzystać najnowsze funkcje fotograficzne i video dostępne do wykonywania zdjęć wysokiej jakości oraz oszałamiających filmów 1080p Full HD, 3D i 4K.

Oszczędność czasu z wyraźnie wyższą wydajnością pracy.
Wydajność kart Lexar Professional 633x SDHC / SDXC UHS-I (odczyt do 95MB/s)* przyspiesza pracę od początku do końca, dzięki czemu możnesz zaoszczędzić czas i wrócić do działalności w dziedzinie fotografii.

Odzyskuj utracone pliki z oprogramowaniem ImageRescue®
Karty Lexar Professional 633x SDHC / SDXC UHS-I zawierają dożywotnią wersję oprogramowania ImageRescue®. ImageRescue® skutecznie odzyskuje większość zdjęć i plików wideo, nawet jeśli zostały one usunięte lub karta została uszkodzona. ** Oprogramowanie jest dostępne do pobrania za darmo przy zakupie karty.

Dożywotnia gwarancja
Wszystkie produkty Lexar przechodzą szczegółowe testy w Lexar Quality Labs, z wykorzystaniem ponad 1100 urządzeń cyfrowych, w celu zapewnienia wydajności, jakości, zgodności i niezawodności. Jesteśmy pewni jakości produktów z Serii Professional, dlatego udzialamy na nie dożywotniej gwarancji ***.

Lexar. When Memory Matters
Posiadamy długą historię i doświadczenie w branży, dlatego znamy się na pamięciach. Nieustannie rozwijamy technologię, aby projektować rozwiązania, których potrzebujesz. Stale współpracujemy z producentami urządzeń, aby upewnić się, że nasze produkty są kompatybilne. Jesteśmy oddani wydajności, niezawodności i wsparciu ekspertów, więc jeśli chodzi o przechowywanie wspomnień, które mają znaczenie – zaufaj Lexar.

x = 150 KB/s.
* Do 95MB/s odczytu, zapis z prędkościami niższymi. Prędkości na podstawie wewnętrznych testów. Rzeczywista wydajność może się różnić.
** Odzyskanie zdjęć bądź innych danych nie jest gwarantowane w 100%
*** Dożywotnia gwarancja dotyczy zarejestrowanych produktów pochodzących z Polskiej dystrybucji. Szczegóły dostępne w zakładce "Gwarancje i reklamacje" na stronie producenta.
Więcej Zwiń