Manfrotto 546GB Statyw PRO VIDEO ALU z gniazdem 75mm dolna rozp.

Producent: Manfrotto

Dostępność: Towar na zamówienie - zapytaj o dostępność

2 249,00 PLN / szt.

Powiadom mnie o dostępności
CA Raty

Opis

Dwustopniowy, sztywny, bardzo stabilny statyw do kamer video i cięższych aparatów. Posiada koronę z odlewu aluminiowego z wbudowanym otworem na półkulę o średnicy 75 mm. Dolna rozpórka, zapewnia dodatkowe usztywnienie całej konstrukcji statywu. Bezpieczne i niezawodne zatrzaski nóg zapobiegają samoczynnemu składaniu się statywu.
Specyfikacja: Długość złożonego statywu: 69cm; Minimalna wysokość: 30cm; Maksymalna wysokość: 154cm; Maksymalne obciążenie: 20 kg; Waga: 3,5kg; Sugerowany wózek: 114MV, 181B; Mocowanie głowicy: półkula poziomująca 75mm.

Na wszystkie produkty firmy Manfrotto z serii Foto, Video oraz na akcesoria studyjne, obowiązuje podstawowa 2 letnia gwarancja, z możliwością przedłużenia jej do 5 lub nawet do 10 lat (termin ten obowiązuje na wybrane modele z serii FOTO) w systemie internetowym. Warunki przedłużenia gwarancji oraz możliwość rejestracji produktów, dostępne na stronie wyłącznego przedstawiciela firmy Manfrotto:

http://www.foto7.com.pl/gwarancja/Ważne! Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem produktu firmy Manfrotto który nie jest widoczny w naszym sklepie, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy: mobile: (+48) 506 110 652; email: sklep@stopfoto.pl
Więcej Zwiń