Manfrotto MH057A5-LONG Głowica QTVR panoramiczna PRO

Producent: Manfrotto

Dostępność: Towar na zamówienie - zapytaj o dostępność

1 999,00 PLN / szt.

Powiadom mnie o dostępności
CA Raty

Opis

Głowica panoramiczna MH057A5 – long pozwala na wykonywanie sekwencyjnych zdjęć pod stałym kątem wokół jednej osi z aparatem ustawionym w pozycji horyzontalnej lub portretowej z punktem nodalnym aparatu/obiektywu w osi ruchu panoramicznego. Zapewnia to uniknięcie efektu paralaksy sprawiającego problem przy składaniu zdjęć w jedno. Głowica wyposażona jest w rotator 300N zapewniający stały skok (z możliwością ustawienia kąta skoku) oraz dwie płytki z przesówem mikrometrycznym dla zapewnienia jeszcze dokładniejszych ustawień i wyższej jakości zdjęć. Przesuwne płytki zapewniają dokładne ustawienie punktu nodalnego na osi obrotu panoramicznego.
Model MNMH057A5-LONG zastępuje model MN303PLUS.
Specyfikacja techniczna: Maksymalny udźwig: 5kg; Waga: 2kg; Wysokość: 14,4 cm.

Na wszystkie produkty firmy Manfrotto z serii Foto, Video oraz na akcesoria studyjne, obowiązuje podstawowa 2 letnia gwarancja, z możliwością przedłużenia jej do 5 lub nawet do 10 lat (termin ten obowiązuje na wybrane modele z serii FOTO) w systemie internetowym. Warunki przedłużenia gwarancji oraz możliwość rejestracji produktów, dostępne na stronie wyłącznego przedstawiciela firmy Manfrotto:

http://www.foto7.com.pl/gwarancja/Ważne! Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem produktu firmy Manfrotto który nie jest widoczny w naszym sklepie,prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy: mobile: (+48) 506 110 652; email: sklep@stopfoto.pl
Więcej Zwiń