Manfrotto MK190GOA4TB-BH Zestaw 190 GO! Alu czarny, 4 sekc., głow. 496RC2

Producent: Manfrotto

Dostępność: Towar na zamówienie - zapytaj o dostępność

1 015,00 PLN / zest.

Powiadom mnie o dostępności
CA Raty

Opis

Zarejestruj produkt i przedłuż gwarancję: Online Product RegistrationZestaw MK190GOA4TB-BH z głowicą kulową 496RC2. Statyw w wersji aluminiowej z zaciskami typu twist. Zachowuje wszystkie zalety statywów znanych z tej serii, przy czym jest mniejszy i szybszy w użytkowaniu.
Od konkurencji wyróżnia go nowoczesny, włoski design oraz innowacyjne rozwiązania, jeszcze bardziej ułatwiające pracę dzisiejszego fotografa.
Q90 – Jedna z ważniejszych funkcji poprzedniego modelu to możliwość łatwego i szybkiego obracania kolumny do pozycji poziomej bez konieczności zdejmowania aparatu czy głowicy. Mechanizm ten w nowej wersji został ukryty w górnej części statywu i wysuwa się tylko kiedy jest potrzebny. W połączeniu z nowym projektem samej kolumny pozwoliło to znacznie zredukować długość statywu po złożeniu. Jeszcze bardziej mobilny!
Twist Lock – Nowoczesny system zacisków to nie tylko solidne, ale i ultra szybkie rozwiązanie. Wystarczy ćwierć obrotu aby odblokować wszystkie blokady nogi statywu, skracając tym samym czas jego rozstawiania. Mniej czasu na rozkładanie, więcej na zdjęcia!
Gniazdo Easy Link – Od teraz możesz sam rozszerzać możliwości swojego statywu. Podłącz światło LED, lampę błyskową czy inne akcesoria, zamieniając swój statyw w małe, przenośne studio!
Czterostopniowa blokadą rozstawu nóg – Pozwala na rozłożenie statywu w praktycznie dowolnej pozycji, ułatwiając prace w niestandardowych warunkach. Po obrocie kolumny możemy na przykład ustawić statyw na wysokości 9 cm od podłoża!

Specyfikacja techniczna:
Materiał: Aluminium
Długość złożonego zestawu: 55 cm
Maksymalna wysokość: 156 cm
Minimalna wysokość: 9 cm
Typ płytki: 200PL-14
Maksymalne obciążenie: 6 kg
Waga: 2100 g
Rozstaw nogi: 25°,46°,66°,88°
Obrót panoramiczny: 360
Mocowanie statywu do głowicy: gwint 3/8"
Maksymalna temperatura pracy: 60 C
Minimalna temperatura pracy: -30 C
Średnica poszczególnych sekcji nogi: 16, 19, 22, 25 mm
Pokrowiec- worek w komplecie

Oferta ważna do wyczerpania zapasów.
Więcej Zwiń