Pixel Wyzwalacz radiowy TTL Pixel King Set Sony

Producent: Pixel

Dostępność: Towar na zamówienie - zapytaj o dostępność

Dostawa już od: 16,50 PLN

439,00 PLN / szt.

Powiadom mnie o dostępności

Opis

Pixel King to nowoczesne rozwiązanie w zakresie kreatywnego manipulowania sztucznym oświetleniem pracujące w systemie Sony. Dzięki zastosowaniu technologii radiowej i dużego zasięgu działania nadajnika źródło światła można zlokalizować dokładnie tam, gdzie jest potrzebne. Lampy błyskowe można ustawić za ścianami, drzwiami i innymi obiektami bez zakłócania ich pracy. Daje to nieporównywalnie większą swobodę w porównaniu z wyzwalaczami podczerwonymi wymagającymi by odbiornik widział aparat. Pixel King obsługuje technologię TTL.
Nadajnik montowany jest do aparatu za pośrednictwem gorącej stopki. Można do niego dopiąć lampę błyskową, gdyż w jego górnej części umieszczono gniazdo pozwalające na pełną współpracę lampy z body. Kolejną lampę należy podpiąć do odbiornika. Jest to podstawowy zespół lamp obsługiwanych oferowanym zestawem. Z aparatu przekazuje również informacje o zmianie ogniskowej, czułości ISO, czasie otwarcia migawki, a także o zastosowaniu blokady ekspozycji. Steruje również zmianą kąta błysku w lampach posiadających tą funkcję. Pixel King oferuje również sterowanie parametrami błysku lampy z poziomu menu aparatu. Pixel King współpracuje nie tylko z lampami marki Sony, ale również z lampami niezależnych producentów, takich jak Metz, Sigma, Sunpack, Nissin czy Tumax, a dzięki gniazdom PC z powodzeniem wyzwala również lampy studyjne. Załączony do zestawu uchwyt z taśmą klejącą pozwala bezinwazyjnie zamontować odbiornik na obudowie lampy. Kompatybilność Zestaw Pixel King pozwala wyzwalać wszystkie produkowane obecnie lampy błyskowe pracujące w systemie Sony oraz inne wyposażone w gniazdo PC oferując pracę z podziałem na trzy sekcje i siedem kanałów. Ponadto oferuje pełne wsparcie dla automatyki lamp marki Sony. Lista lamp współpracujących z wyzwalaczem radiowym Pixel King dla Sony: SONY HVL-F58AM, HVL-F56AM, HVL-F42AM, HVL-F36AM, Metz, Nissin, Sunpak, Sigma.
Specyfikacja: W zestawie znajduje się: - Nadajnik i odbiornik Pixel King - Kabel PC-3.5 - Kabel PC-1/4 - Futerał - Instrukcja obsługi - Osłonka gorącej stopki - Podstawka lampy błyskowej - Uchwyt do montowania odbiornika na lampach studyjnych.
Gwarancja: 24 miesiące.
Więcej Zwiń

Cechy towaru

Kod EAN
4895152305396
Kod producenta
PIX-KINGSONY