Quadralite Navigator X N nadajnik Nikon

Producent: Quadralite

Dostępność: Towar na zamówienie - zapytaj o dostępność

Dostawa już od: 15,00 PLN

225,00 PLN / szt.

Powiadom mnie o dostępności

Opis

Quadralite Navigator X N to niezwykle użyteczne narzędzie, które jest zarówno zdalnym wyzwalaczem, jak i sterownikiem lamp reporterskich oraz studyjnych. Navigator X pozwala pracować z wykorzystaniem grup i kanałów transmisji zapewniając stabilny i powtarzalny sygnał oraz dużą szybkość reakcji. Nadajnik Navigator X N może być podłączony do wszystkich aparatów marki Nikon wyposażonych w złącze gorącej stopki typu ISO (sterowanie i wyzwalanie w trybie manualnym, TTL oraz stroboskopowym), a przez złącze synchronizacyjne typu PC (tryb IN) z dowolnym aparatem posiadającym takie wyjście (wyzwalanie w trybie manualny do czasu X-Sync).
Nadajnik na górnej części obudowy posiada złącze gorącej stopki i załączę sync typu PC (tryb OUT), które pozwalają na podłączenie dowolnego dodatkowego nadajnika lub lampy umożliwiając wyzwalanie błysku do czasu X-Sync w trybie manualnym. Nadajnik Navigator X posiada oświetlacz AF. Wspomaga on automatykę nastawiania ostrości aparatu, która w słabych warunkach oświetleniowych może nie działać poprawnie.Najważniejsze cechy produktu:
• pozwala na zdalne sterowanie i wyzwalanie błysku lamp Quadralite Atlas 600 TTL, Atlas 600, Reporter 360 TTL, Stroboss 36 i 60 oraz Pulse Pro X,
• zgodny z Nikon i-TTL – umożliwia pracę zautomatyzowaną lub pełną kontrolę manualną w tym: regulację energii błysku, synchronizacja z krótkimi czasami otwarcia migawki (do 1/8000 s), korekta ekspozycji światła błyskowego, itd.
• transmisja radiowa 2,4 GHz – zapewnia stabilną pracę na dłuższych dystansach zarówno w studiu jak i poza nim,
• 32 kanały komunikacji i 5 grup – szybka konfiguracja i sterowanie wieloma lampami lub ich grupami,
• oświetlacz AF wspomaga nastawienie ostrości w ciemnych miejscach.

Sprzedawany zestaw zawiera:
• Quadralite Navigator X N nadajnik - Nikon

Gwarancja:
• 2 lata

Specyfikacja:
Quadralite Navigator X N nadajnik - Nikon
Typ: Radiowy system zdalnego sterowania i wyzwalania lamp błyskowych
Kompatybilny z: Nikon i-TTL
Zasięg: do 100 m
Maksymalny czas sync: 1/8000 s
Kanały/grupy: 32/5
Zasilanie nadajnika: 2 x AA
Częstotliwość radiowa: 2.4 GHz
Wymiary nadajnika: 72x75x52 mm
Waga nadajnika: 100 g
Więcej Zwiń