Realizacja zamówień i czas dostawy

Wpływ na czas realizacji mają takie czynniki jak dostępność produktu na naszym magazynie oraz wybrana forma dostawy i płatności.

Staramy się, aby większość produktów z naszej oferty była dostępna od ręki. Aktualny status dostępności mogą Państwo sprawdzić na karcie produktu w opisie Dostępność.
 
Przy produktach dostępnych na naszym magazynie od ręki widnieje status Towar jest dostępny w sklepie, wysyłamy w 24h.  Jeśli w opisie występuje informacja „Towar na zamówienie” oznacza to produkt, który jest sprowadzany na życzenie klienta. Czas realizacji takiego zamówienia może wahać się od 2 do 90 dni. Jest to czas jaki potrzebują nasi dostawcy i/lub producenci na dostarczenie zamówionych produktów. Jeśli są Państwo zainteresowani produktem którego w danej chwili nie posiadamy na magazynie prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez komunikator GG.
  
Czas realizacji zamówienia na produkty na zamówienie nie przekracza 90 dni roboczych, chyba że, w opisie danego Towaru lub w trakcie składania zamówienia podano inny termin. W razie czasowej lub trwałej niedostępności towaru Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Jeżeli zamówienie składa się z Towarów o różnym terminie realizacji to zamówienie jest wysyłane do Klienta zgodnie z najdłuższym terminem występującym w zamówieniu.
 

Dostawa firmą kurierską

Produkty wysyłane przesyłką kurierską są dostarczane od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W celu ustalenia szczegółów dostawy kurier skontaktuje się z Klientem drogą telefoniczną, mailową. Nie gwarantujemy dostarczenia towaru na godzinę określoną przez Klienta w zamówieniu.
 

Zamówienia na przesyłkę kurierską DPD* złożone i potwierdzone do godz. 13:00 realizowane są tego samego dnia ( * dotyczy zamówień opłaconych z góry lub z płatnością przy odbiorze).
 

Wszystkie przesyłki przy których waga paczki nie przekracza 31 kg, lub każdy z jej wymiarów (długość/szerokość/wysokość) jest mniejszy niż 170 cm dostarczane są do lokalu zgodnie z adresem dostawy. Nie wysyłamy Towarów, których jeden z wymiarów (długość/szerokość/wysokość) przekracza 170cm. Są to towary, które mogą zostać odebrane wyłącznie osobiście, a informacja o takiej opcji odbioru znajduje się przy produkcie.