SIRUI Monopod P-324SR Video karbonowy

SIRUI Monopod P-324SR Video karbonowy
SIRUI Monopod P-324SR Video karbonowy
SIRUI Monopod P-324SR Video karbonowy
SIRUI Monopod P-324SR Video karbonowy
SIRUI Monopod P-324SR Video karbonowy
SIRUI Monopod P-324SR Video karbonowy
Towar polecany Supercena

Producent: Sirui

Dostępność: Niedostępny

Dostawa już od: 16,50 PLN

950,00 PLN / szt. 1 273,00 PLN

Powiadom mnie o dostępności
CA Raty

Opis

Monopody serii SIRUI P-S posiadają trzy solidne, skladane podparcia stopy, które zapewniają stabilność i elastyczność użytkowania co nie jest możliwe w przypadku konwencjonalnych modeli! Wytrzymałe stopy pozwalają przesuwać Monopod o 360 stopni przy nachyleniu o 20 stopni w dowolnym kierunku bez obawy, że monopod ruszy się z wyznaczonej pozycji!
Oczywiście możesz docisnąć monopod swoją nogą i jeszcze bardziej poprawić stabilność. Opatentowany ręczny uchwyt SIRUI pozwala na uzyskanie panoramicznych ujęć na poziomie profesjonalnego sprzętu. Uchwyt wyściełany jest pianką – wygodną i bezpieczną w dotyku – idealną przy pracy w zimowych warunkach lub przy dużej wilgotności. Jeśli nie potrzebujesz funkcji ujęć panoramicznych, wystarczy dokręcić blokadę. Aby przekręcić monopod o 20 stopni w dowolnym kierunku, SIRUI wykorzystuje precyzyjny mechanizm głowicy kulowej. Aby ograniczyć ruch (brak nachylenia) skręć w pionie kołnierz blokujący i przekształć go w monopod z podparciem stopy.Podparcia oczywiście można złożyć wzdłuż nogi monopodu. Duża gumowa stopka pozwala pracować na śliskiej nawierzchni i może być zastąpiona przez kolec ze stali nierdzewnej do użytku na zewnątrz. Jeśli nie potrzebujesz nogi, można ją łatwo odkręcić i przekształcić model SIRUI P-S Photo/video w konwencjonalny monopod. Dla większej elastyczności, stopa może być stosowana jako mini statyw do zdjęć przy niskich kątach nachylenia.
Seria monopodów SIRUI P-S Photo/video jest doskonałym uzupełnieniem domowego wyposażenia. Z pewnością docenisz także niską wagę monopodu dzięki czemu możesz używać go podczas długich wycieczek lub przy wymagających sytuacjach zdjęciowych. Aby szybko dopinać lub odpinać sprzęt możesz uzupełnić monopod o płytkę szybkiego montażu SIRUI MP-20 Photo lub VH-90 Video.

Dane techniczne:
Model: P-324SR
Materiał: Carbon
Ilość sekcji: 4
Maksymalna średnica nogi: 32mm
Minimalna średnica nogi: 22mm
Maksymalna wysokość: 1750mm
Minimalna wysokość: 725mm
Waga: 1.3kg
Maksymalne obciążenie: 10kg
Gwarancja: 6 lat

Aparat widoczny na zdjęciu nie wchodzi w skład oferty.
Więcej Zwiń

Cechy towaru

Kod EAN
6952060004204
Kod producenta
P-324SR