SIRUI Statyw R-2004 + VH-10 Zestaw Video Kit

Producent: Sirui

Dostępność: Towar na zamówienie - zapytaj o dostępność

1 277,00 PLN / zest.

Powiadom mnie o dostępności
CA Raty

Opis

Idealny zestaw do pracy z systemami DSLR, kamerami video i kompaktowymi lunetami. Kiedy potrzebujesz gładkiego prowadzenia za obiektem, pełnej kontroli nad ruchem i zmianami kadrów – to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie! Całość (statyw i założona głowica VH-10) mieści się w dedykowanej torbie.

Cechy:

Statyw R-200
- Wbudowana poziomica pozwala na dokładną stabilizację w poziomie
- Automatyczny mechanizm blokady kąta rozłożenia nóg
- Dwa kąty rozłożenia nóg znacznie poprawiają funkcjonalność w terenie

Głowica video VH-10
- Ułatwia wykonywanie panoramicznych ujęć 360 stopni i może zostać zablokowana przy wskazanym położeniu do filmowania zadanego kadru. Dedykowany mechanizm płynnego prowadzenia (+70° /-90° ) pozwala na ustawienie bezstopniowej regulacji oporu ruchu głowicy – tworząc profesjonalne rozwiązanie dla lekkich lub ciężkich zestawów video.
- Mechanizm balansu (2 kg) ustawia głowice w naturalnej pozycji – pomaga to w balansie kamery i redukuje chwianie systemu nawet przy zerowym ustawieniu oporu. Łącząc płynny ruch przy zdjęciach panoramicznych z odpowiednim ustawieniem oporu prowadzenia osiągniesz profesjonalny efekt, który z pewnością będzie odzwierciedlony w Twoich filmach.
- Co więcej ten precyzyjny i skomplikowany system zastosowany w głowicy, wykonany z kutego lotniczego aluminium, waży tylko 0.9 kg i może udźwignąć systemy video (kamera, obiektyw, grip, światła, itp.) ważące do 6 kg!

Waga zestawu: 2.62kg

W zestawie: statyw z glowica, plytka VP-90, miekki pokrowiec, pasek naramienny, uchwyt tele, klucze, instrukcja, karta gwarancyjna.
Więcej Zwiń

Cechy towaru

Kod EAN
6952060002897
Kod producenta
R-2004+VH-10