Blackcam Steadycam RIG statyw naramienny ZR-03T (DS3) z pałąkiem

Producent: Produkt chiński

Dostępność: Towar na zamówienie - zapytaj o dostępność

949,00 PLN / szt.

Powiadom mnie o dostępności
CA Raty

Opis

Profesjonalny zestaw do filmowania kamerami i lustrzankami, w skład którego wchodzą: RIG + DEDYKOWANY FOLLOW FOCUS + MATTE BOX. Zestaw stworzony dla kreatywnych filmowców.


- RIG: statyw stworzony z myślą o użytkownikach kamer i lustrzanek z możliwością nagrywania filmów. Jest niezbędny i niezwykle pomocny w realizacji ujęć i filmów HD. Solidna i przemyślana konstrukcja statywu pozwala na komfort w pracy przy filmie i wygodę w transporcie. Dzięki modyfikacji poszczególnych elementów, możemy uzyskać, wiele różnych form, także dopasowanie steadycamu do naszych potrzeb nie stanowi problemu. Rig posiada bardzo wygodny, miękki uchwyt stabilizujący na ramię gwarantujący redukcję drgań.
- FOLLOW FOCUS: Follow Focus to niezbędne urządzenie do manualnego ustawiania ostrości w obiektywach kamer i aparatów. Szczególnie przydatne podczas filmowania Mocowanie do riga jak i obudowa wykonane są z aluminium, główne pokrętło i zębatkę nadawczą wykonano z tworzywa, a najważniejsze zębatki, przekładnie we wnętrzu są metalowe. Mechanizm, tak jak w drogich modelach, nasz follow focus osadzony jest na łożyskach. Follow focus ma możliwość szybkiej zmiany zębatki nadawczej na drugą stronę. Bardzo przydatna funkcja dla użytkowników, którzy korzystają z obiektywów, gdzie pierścień ustawiania ostrości jest blisko body aparatu. W kilka sekund możemy z powodzeniem przełożyć zębatkę na drugą stronę. Follow focus jest kompatybilny z każdym rodzajem kamer i aparatów, można go także montować z systemami szyn o rozstawie rurek 60 mm (15 mm średnicy). Zębaty pierścień znajdujący się w zestawie, pasuje na większość obiektywów i posiada możliwość regulacji obwodu (średnica od 50 do 105 mm).
- MATTE BOX: Lekka konstrukcja nie obciąża kamerzysty, a górne i boczne klapy, oraz matowe wnętrze całkowicie pozbywają się odblasków. Regulowany adjuster umożliwia ustawienie wysokości Matte Boxa w stosunku do zamocowanej na Rigu lustrzance. Średnica otworu na obiektyw to 78mm.

Specyfikacja:
- waga: ok 2kg
- długość całkowita: 70cm
- rączki zamontowane na głowicach kulowych
- podstawa głowicy posiada gwint 1/4 cala
- wygodny uchwyt do filmowania z góry
- standard rozstawu rurek 60mm, przekroju wałka 15 mm
- średnica otworu w Matte Boxie to 78mm
- regulacja zębatki Follow Focusa(standard 0.8 mod cine pitch) w zakresie 50mm-105mm
- obrazkowa instrukcja montażu.
Więcej Zwiń