Syrp SY0013-4001-4 Magic Carpet szyny 160cm bez wózka i końcówek

Producent: Syrp

Dostępność: Towar na zamówienie - zapytaj o dostępność

Dostawa już od: 15,80 PLN

949,00 PLN / zest.

Powiadom mnie o dostępności
CA Raty

Opis

Magic Carpet jest prostym i wytrzymałym sliderem do płynnego śledzenia ruchu w profesjonalnym zastosowaniu przy realizacji wideo i jest przystosowany do współpracy z głowicami Genie.Pięknie zaprojektowany i skonstruowany z myślą o realizatorach filmowych. Jest znakomitym rozwiązaniem, gdy potrzebujemy idealnie lekkiego rozwiązania do manualnej kontroli śledzenia ruchu kamery. Wraz z szybkim ustawieniem nóżek, przeciwwagą do ujęć pionowych i wózkiem wyposażonym w rolki z łożyskami kulowymi, Magic Carpet jest gotowy w kilka chwil do precyzyjnych realizacji ujęć filmowych.
Wraz z wózkiem, wyposażonym w łożyska kulowe i lekką konstrukcją – Magic Carpet jest niezwykle wygodny w transportowaniu. Jest niezbędnym narzędziem w uzyskaniu płynnych ruchów śledzenia używając zarówno lustrzanek cyfrowych, jak i profesjonalnych kamer.
W celu uzyskania nowego wymiaru realizacji wideo Magic Carpet można zintegrować z głowicą Genie. Przez połączenie głowicy Genie linką do slidera Magic Carpet uzyskamy niezwykle płynną kontrolę ruchu w zdjęciach poklatkowych i realizacjach wideo, przy minimalnym wysiłku poświęconym na rozstawienie i konfigurację sprzętu.
Wózek slidera Magic Carpet wyposażony jest w blokadę, aby ułatwić transport i przenoszenie. Dodatkowo w pełni regulowane “beznarzędziowe” nóżki można szybko rozłożyć i złożyć do transportu. Precyzyjne poziomowanie odbywa się za pomocą regulacji wysokości każdej z nóżek z osobna.
Zintegrowany system przeciwwagi służy do podnoszenia cięższej kamery w układzie pionowym. W połączeniu z głowicą Genie możemy osiągnąć płynne ruchy góra-dół przy pełnym kontrolowaniu ruchu. Slider Magic Carpet możemy używać bezpośrednio wykorzystując nóżki, jak również montując go bezpośrednio na statywie lub zamontowanej głowicy przy użyciu śruby na gwint 1/4” lub 3/8”. Zarówno krótki, jak i długi slider, ma możliwość dwóch rodzajów mocowania do statywu. Można zastosować jeden punkt mocowania do statywu w środku lub zamontować slider na dwa statywy, na końcach szyny, dla większej stabilności i cięższych kamer.


Magic Carpet - Camera Slider + Motion Control from Syrp on Vimeo.Zaślepki toru jazdy umożliwiają wymienne zastosowanie wózka między krótkim i długim sliderem. Pozwala to na elastyczne i łatwe zastosowanie dłuższego lub krótszego toru jazdy bez konieczności zakupu dodatkowego pełnego zestawu. Dzięki temu ograniczamy koszty, czego nie unikniemy w przypadku zastosowania innych systemów.
Magic Carpet w zestawie zawiera adapter z gwintami 3/8” i 1/4”. Pozwala to na zamocowanie kamery bezpośrednio do wózka lub za pośrednictwem głowicy w przypadku większych kamer. Dla komfortu i bezpieczeństwa transportowania slider Magic Carpet posiada torbę, która chroni przed kurzem i uszkodzeniami. Torby są dostępne oddzielnie i dedykowane zarówno dla wersji krótkiej i długiej.

Specyfikacja:
Długość: slider długi – 1600 mm
Szerokość toru: 125mm
Waga wraz z nóżkami (produkt do kupienia osobno): 2,66 kg
Maksymalny udźwig: 7kg
Wózek wyposażony jest w 8 wysokiej jakości łożysk kulowych, poziomicę i hamulec transportowy (wózek do dokupienia osobno).

Opcje montażu:
slider krótki i długi posiadają 3 punkty montażu na statywie – centralny i na końcach toru, za pośrednictwem gwintu 1/4” lub 3/8”

Konstrukcja:
Wysokiej jakości stop aluminium 6061, zaprojektowany w Nowej Zelandii

Na zdjęciu czwartym, zostały przedstawione szyny 80cm oraz 160cm. Oferta dotyczy szyn 160cm.
UWAGA! * – CENA OBEJMUJE SAME SZYNY Magic Carpet - bez wózka oraz końcówek (nożek) widocznych na zdjęciach, które dostępne są osobno (model SY0013-0001).
Więcej Zwiń