Syrp SY0013-ST-KIT-600 Magic Carpet Slider 60cm (zestaw: szyna + wózek + końcówki)

Nowość

Producent: Syrp

Dostępność: Towar na zamówienie - zapytaj o dostępność

1 339,00 PLN / zest.

Powiadom mnie o dostępności
CA Raty

Opis

Magic Carpet - Camera Slider + Motion Control from Syrp on Vimeo.

MAGIC CARPET

Magic Carpet jest zaprojektowany z myślą o filmowcach i jest idealnym lekkim sliderem do nagrań z płynnym ruchem, które są gotowe do podłączenia kontrolerów ruchu. Dzięki szybkozaciskowym nóżkom, systemem opcjonalnej przeciwwagi do pionowych zdjęć i rolkami wózka o dużej precyzji, Magic Carpet jest gotowy do szybkiej konfiguracji i precyzyjnego filmowania.


PŁYNNY RUCH KAMERY

Dzięki łożyskowanym rolkom wózka i lekkiej konstrukcji, slider Magic Carpet jest wyjątkowo mobilny i jest niezbędnym narzędziem do płynnych, manualnych ruchów śledzących, począwszy od cyfrowych lustrzanek cyfrowych aż do kamer Red Epic.

KONTROLUJ RUCH

Użyj Magic Carpet z systemem sterowania ruchem Genie, aby uzyskać prostą, uniwersalną konfigurację. Wystarczy podłączyć akcesoria linowe, ustawić ruch i nagrywać!

RĘCZNY HAMULEC

Wózek dla Magic Carpet wyposażony jest w hamulec w celu zapewnienia bezpiecznego transportu i przenoszenia.

PRACA W PIONIE

Zdjęcia z ruchem w pionie nie są problemem w przypadku slidera Magic Carpet. Końcówki i wózek mają wbudowany system użycia przeciwwagi do pracy z cięższym sprzętem a w połączeniu z Genie, można osiągnąć płynne, ruchome w górę i w dół wideo i time-lapse.

SZYBKO BLOKOWANE NOGI

Do slidera Magic Carpet dedykowane są w pełni regulowane nóżki umożliwiające szybką konfigurację, które również łatwo składają się do transportu. Precyzyjne poziomowanie uzyskuje się za pomocą nóżek z przystosowanymi do precyzyjnych regulacji wysokości stopkami.

MOCOWANIE STATYWOWE

Zamocuj Magic Carpet prosto na statyw lub głowicę, używając gwintów 1/4″ lub 3/8″. Zarówno krótkie, jak i długie wersje slidera wyposażone są w wiele punktów mocowania do statywu. Użyj jednego statywu na środku lub dwóch, po jednym na każdym końcu, aby uzyskać większą stabilność i większy udźwig.

WYMIENNY WÓZEK I KOŃCÓWKI

Końcówki ze stopkami i wózek mogą być wymieniane między torami krótkimi i długimi. Pozwala to na elastyczność w celu łatwej zmiany slidera na dłuższy lub krótszy, bez konieczności zakupu kolejnego, pełnego systemu. Daje to elastyczność zarówno mobilności, jak i większego zakresu ruchów aparatu.

DWUSTRONNE MOCOWANIE

Wózek do Magic Carpet jest dostarczany z dwustronnym gwintem, dzięki czemu można szybko zmieniać mocowanie z 3/8″ na 1/4″ i odwrotnie. Umożliwia to przymocowanie kamery lub aparatu bezpośrednio do slidera lub użycie dowolnej głowicy.

TORBA NA MAGIC CARPET

Dodaj torbę na Magic Carpet dla łatwego transportu i ochronę slidera przed kurzem i zadrapaniami. Torby są dostępne zarówno dla krótkich jak i długich wersji i sprzedawane oddzielnie.

Dodatkowe informacje
Długość: 60cm
Waga: 1,75 Kg
Udźwig: 7 Kg
Wózek: 8 wysokiej jakości łożysk rolkowych, poziomica, hamulec
Mocowanie: 3 punkty mocowania wyposażone w żeńskie gwinty 1/4" i 3/8"
Materiał: slider – Aluminium 6061
Więcej Zwiń